Vjosa Osmani injoron Isa Mustafën! (VIDEO)

Deputetja e Kuvendit të Kosovës nga radhët e LDK-së Vjosa Osmani, e cila po merr pjesë në mbledhjen e Këshillit të Përgjithshëm të LDK-së, ka injoruar kreun e kësaj partie, Isa Mustafa gjatë kohës sa ky i fundit ka mbajtur fjalimin hyrës të mbledhjes.

Sipas pamjeve që ka arritur t’i sigurojë ‘IndeksOnlie’ deputetja Osmani, në momentin kur po mbante fjalim Mustafa ka qëndruar me telefon në duar, kështu duke mos dëgjuar fjalimin e kreut të kësaj partie, raporton GazetaBlic.com

Kjo mbledhje është thirrur nga Mustafa dhe në të do të diskutohet për çështjet aktuale në të cilën gjendet Kosova.

Më poshtë sjellim pamje nga momenti kur Osmani injoron fjalimin e shefit të saj Mustafa: