Vodhën stoli ari dhe 4 mijë euro në Prizren, arrestohen dy persona

Policia e Kosovës ka arrestuar dy persona nën dyshimin se të njëjtit kanë vjedhur stoli ari  dhe para në vlerë rreth 4000 euro në dy shtëpitë e dy viktimave.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Kukësi” në Prizren me datë 23 të këtij muaji në orët e mbrëmjes.

Të dyshuarit janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje./Lajmi.net/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme