Vojvoda: Ka pasur një përleshje mes serbëve dhe Policisë në Zveçan

Gazetari Muharrem Vojvoda ka bërë të ditur se para objektit të Komunës së Zveçanit ka ndodhur një përleshje në mes të serbëve të grumbulluar dhe Policisë së Kosovës.

Në një prononcim për klankosova.tv, ai ka bërë të ditur se është një veturë e Policisë së Kosovës është përfshirë nga zjarri.

Tutje, ai ka shtuar se deri më tani nuk është raportuar për persona të lënduar.

klankosova.tv

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme