Vuçiq do ta mposhte Nikoliqin për president

Kryeministri aktual i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, sipas një sondazhi të bërë mund të zgjidhej president po që se do të garonte, madje në raundin e parë, shkruan Tanjug.

Në sondazhin e bërë nga “Politika” thuhet se presidenti i tanishëm Tomislav Nikoliq do të mund të kishte vështirësi në raundin e dytë, transmeton Klan Kosova.

Vuçiq do ta mposhte bindshëm Nokoliqin, sipas këtij sondazhi të bërë mes datave 16 dhe 26 dhjetor me një mostër prej 1 mijë e 200 respondentëve.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme