Vuçiq takohet me Putinin për bashkëpunimin ushtarak Serbi- Rusi

Vuçiq me Putinin do të bisedojë për bashkëpunimin ushtarak dhe do ta falënderojë atë për “përkrahjen e Rusisë ndaj sovranitetit territorial dhe integriteti shtetëror të Serbisë”.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme