Vushtrriasi arrestohet pasi rrah vajzën e tij

Dje pas mesnate në Vushtrri është arrestuar një person për dhunë familjare.

I dyshuari është arrestuar pasi ka sulmuar fizikisht vajzën e tij, transmeton Koha.net.

Sipas raportit policor, viktima ka pësuar lëndime trupore dhe i është ofruar trajtim mjekësor.

Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme