VV, PDK, LDK zaptojnë ndërmarrjet publike të Prishtinës (VIDEO)

Dy kryeshefë ekzekutiv të ndërmarrjeve publike të komunës së Prishtinës i takojnë PDK, “Stacioni i Autobusëve” dhe “Sport Marketing”.

Ylber Çitaku e Nexhat Uka, kryeshefë ekzekutiv të “Ndërmarrjes publike banesore” ndërsa Nexhat Kryeziu është përkrahës i VV-së, e të tjerat janë nga LDK, njofton Klan Kosova.

Kronikë e zgjeruar nga Iliri Pireva.

Interesante

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme