Zejd Rexhepi paralajmëron fitoren: Dritë pas errësirës 15 vjeçare…

“PAS ERRËSIRËS 15 VJEÇARE PO VJEN DRITA PËR SHQIPTARËT
Të nderuar shqiptar
Ju lumtë për faktin që nuk iu nënshtruat kërcënimeve, blerjeve dhe fshirjes nga listat votuese.
Vetëm pas 4 orê do të krijohet një histori e re shqiptare dhe ju jeni aktorët kryesorë të këtij suksesi kombëtar.
Zoti qoftë me ju dhe popullin tonë”, ka shkruar në rrjetin e tij social anëtari i kryesisë qendrore të Lëvizjes BESA, Skender Rexhepi – Zejdi.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme