Zekiri në Çarshinë e Epërme në Tetovë, tubime dhe takime në familjet tetovare

Anëtari i lartë i LSDM-së, Muhamed Zekiri ka zhvilluar takime me qytetarët në Çarshinë e Epërme në Tetovë, duke i informuar për platformën e LSDM dhe projektet që ofrohen. Ai ka kërkuar përkrahje, pasi që me LSDM do të jetë një kthesë e madhe, informon INA.

“Takim me banoret e Çarshise se eperme ne Tetove dhe vizita ne dy familje te ketij qyteti per te ndegjuar hallet dhe problemet e qytetareve dhe per te prezantuar planin dhe vizionin tone: Maqedonia nje shoqeri e barabarte per te gjithe!!!”, ka theksuar Zekiri.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme