Zhvillimet në veri, Osmani takohet me përfaqësuesit e shteteve të QUINT-it

Presidentja e vendit, Vjosa Osmani është duke zhvilluar një takim me përfaqësuesit e shteteve të QUINT-it.

Në këtë takim është duke u diskutuar për zhvillimet e fundit në veri të vendit.

Po ashtu, takimi nuk është duke u zhvilluar në presidencë, mirëpo në një lokacion tjetër dhe është i mbyllur për media.

Ndryshe, dy ditë më parë presidentja Osmani zhvilloi takime të ndara edhe me krerët e partive opozitare.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme