Ziadin Sela rizgjidhet Kryetar i Aleancës për Shqiptarët

Ziadin Sela u rizgjodh në krye të Aleancës për Shqiptarët, në kongresin që organizua në Pallatin e Kulturës në Tetovë, informon Fol.

Ai u zgjodh duke marrë miratimin delegatëve partiak. Nga 607 delegatë, 606 votuan për, ndërsa 1 ishte kundër dhe asnjë të përmbajtur./Fol

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme