Zjarret në dy deponi në Zhelinë dhe Bogovinë

Ndërhynë policët nga Tetova dhe një rojtar i parkut kombëtar “Mali Sharr”. Sipas informacioneve të fundit, zjarret janë të lokalizuara.

QMK apelon për vigjilencë për shkak të ndryshimeve të paralajmëruara meteorologjike me reshje shiu, erë dhe bore në vendet më të larta.

Të gjitha rastet emergjente raportohen në numrin e vetëm të urgjencës 112 në QMK, veçanërisht kur qytetarët kanë situata kërcënuese për jetën.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme