Zoran Gjingjiq u vra pak kohë pasi bisedoi në telefon me Bajram Rexhepin (VIDEO)

Në RTV Dukagjini është transmetuar emisioni Zona Express, ku është shfaqur dokumentari ekskluziv “Shtatë sundimtarët e Kosovës”.

 

Në këtë dokumentar zbulohen detaje për bisedën e parë telefonike mes kryeministrit të Kosovës dhe atij të Serbisë.

Vetëm pak kohë pas kësaj telefonate, Gjiniq ishte vrarë në Beograd.

Klikoni videon për detaje tjera.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme