Zoran Zaev në takim me Johanes Hanin

Sakte.net  /  E premte, 14 Tetor 2016  –   12:59

Pas takimit me liderët e BDI-së dhe PDSH-së, Ali Ahmeti dhe Menduh Thaçi, eurokomesari për zgjerim dhe fqinjësi të mirë tani është duke zhvilluar takim me kryetarin e LSDM-së, Zoran Zaev, në selinë e partisë, raporton Portalb.mk.

Pas takimit, nga partia kanë njoftuar se do të deklarohen në lidhje me atë se çfarë kanë biseduar Zaev dhe Han.

Përndryshe, Han, sot ka zhvilluar takime edhe me OJQ-të, prokuroren speciale, Katica Janeva dhe kryeministrin Emil Dimitriev.

viber-image

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme