​Hajnat ia vjedhin pajisjet

Një person në Malishevë ka raportuar se persona të panjohur kanë depërtuar me forcë brenda objektit, me ç’rast kanë vjedhur pajisje dhe gjëra të ndryshme.

 

Njësitet policore kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe janë duke hetuar rastin.

Policia e Kosovës ka bërë të ditur të martën se rasti ka ndodhur dje, ndërkohë që nuk ka dhënë detaje tjera.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme