17-vjeçarja përdhunohet nga 10 burra, rrëfen rastin në rrjete sociale

Një adoleshente nga Argjentina ka rrëfyer se si është përdhunuar të paktën nga 10 burra në një shtëpi në të cilin kishte shkuar me miqtë e saj për në festë, shkruan Daily Mail, raporton Gazeta Express.

17-vjeçarja në një video që u shpërnda nëpër rrjete sociale ka folur për përvojën e saj duke thënë që shpreson që vajzat tjera të vetëdijesohen që os t’i ndodhë njëjtë si asaj.

“Ishim duke pirë alkool”, thotë vajza, teksa shpjegon se pastaj filluan të vitin disa djemë që e morën dhe e dhunuan.

Sipas saj askush nuk u përpoq ta ndihmoni, teksa tregon se kishte edhe një mik që e kishte parë aktin dhe vetëm kishte qeshur.

“Miku im i ashtuquajtur, më pa mua, të shtrirë në shtrat lakuriq. Më shikoi, qeshi dhe iku. Dhe kur miku im u largua ata vazhduan të më përdhunoni njëri pas tjetrit”, shton ajo.

Sipas mediave lokale, të paktën 10 burra janë duke u hetuar nën dyshimet se kanë përdhunuar viktimën, emri i të cilës nuk është zbuluar për shkak të moshës.

Incidenti dyshohet se ndodhi në qytetin e Florencio Varelës në provincën lindore të Argjentinës të Buenos Aires, derisa u konsumua edhe alkool dhe kanabis.

Viktima adoleshente beson se ajo është droguar nga dikush para përdhunimit.

Një i dyshuar e mori vajzën në një dhomë gjumi ku së paku nëntë të tjerë u bashkuan me të, thanë burimet gjyqësore për mediat lokale.

17-vjeçarja pretendon se ajo ishte pothuajse e pavetëdijshme në dhomën e gjumit kur pronari i shtëpisë e përdhunoi, ndërkaq pas saj i kërkoi të bënte një dush dhe të largohej.

Kur ajo u largua nga shtëpia, ajo u përplas me ish-të dashurin që e kishte bindur atë të raportonte rastin në polici.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme