Kërcënohet Ermira Mehmeti

Ish funksionares së BDI-së Ermira Mehmetit i janë thyer xhamat e makinës mëngjesin e sotëm.

Ajo këtë veprim e quan kërcenim, frikësim dhe shantazh.

“Apo mesazh qe ta mbyll gojen”, ka shkruar ajo në Facebook.

“Ju mund te vazhdoni te theni edhe xhamat thera te makines time, mund te me dergoni pa ndalur mesazhe kercenuese, mund te vazhdoni me thirrjet anonime pas mesnate, mund te vazhdoni te beni skenare kunder meje… kjo nuk e ndryshon realitetin politik – se ju jeni asgje me shume pos humbes tragjike! Pacit dite te mbare. Familja Mehmeti”.