Archive

Weddings

6 muaj më parë

Internet poker processor chip circumstances are avallable inside of a fabulous assortment of elements, price and styles ranges. My partner and i have zero against

Maqedoni: Shtim natyror negativ në tremujorin e tretë të vitit 2020

6 muaj më parë

Shtimi natyror në vend në tremujorin e tretë të vitit është negativ. Të dhënat e Entit Shtetëror për Statistikë tregojnë se numri i të sapolindurve

Varrezat masive/Vazhdojnë gërmimet në Kizhevak të Serbisë

6 muaj më parë

Sot, përfaqësues të delegacionit të Kosovës në kuadër të Grupit punues për persona të zhdukur, kanë vizituar lokacionin e varrezës masive në Kizhevak të Rashkës

30 vjeçarja nga Hasi tregon se si burri e detyroi të abortojë pasi donte djalë, ajo priste vajzën e katërt

6 muaj më parë

Jona, 30-vjeçarja nga Hasi, nëna e tre vajzave është rrëfyer për problemin e saj. Ajo është detyruar nga bashkëshorti i saj që të abortojë pasi

Mali i Zi nuk do ta tërheqë vendimin për dëbimin e ambasadorit serb

6 muaj më parë

Mali i Zi nuk do ta tërheqë vendimin për dëbimin e ambasadorit serb, Vlladimir Bozhoviq, kanë njoftuar zyrtarë nga Ministria e Punëve të Jashtme e

Musliu, Anton Qunit: A do të japësh dorëheqje tashmë kur Thaçi dhe Veseli janë në burg, ministri: Pres epilogun, e pastaj marr vendim

6 muaj më parë

Ministri i Mbrojtjes, Anton Quni, është pyetur sot në Kuvendin e Kosovës pse nuk po jep dorëheqje nga politika, tani kur ish-presidenti Hashim Thaçi dhe

Pas kritikave të shumta, Prizreni vendos që ta largojë shtatoren e Adem Jasharit

6 muaj më parë

Dy ditë pas vendosjes së shtatores së Adem Jasharit në Prizren, menaxhimimi i “Abi Çarshisë”, ka vendosur që këtë shtatore ta largojnë dhe ta dërgojnë

Ministri i Jashtëm i Holandës: Nuk shohim asnjë progres në Shqipëri për hapjen e negociatave

6 muaj më parë

Ministri i Jashtëm holandez, Stef Blok deklaron se Shqipëria nuk ka bërë asnjë progres për të merituar hapjen e negociatave. Deklarata e kreut të diplomacisë

Vazhdon hakmarrja e Edi Ramës kundër faqes `Jeta osh Qef’, mbyllet edhe në FB

6 muaj më parë

Kishte disa muaj që portali popullor, ‘Jeta osh Qejf’, po publikonte një seri dokumentesh që vërtetonin abuzime dhe vjedhje skandaloze me anë të tenderëve, që

Kullat e Urës së Çanakkalasë do të jenë më të larta se ato të Kullës së Eiffelit

6 muaj më parë

Pasi tejkaloi lartësinë e Kullës së Eiffelit, Ura e Çanakkalasë e vitit 1915 në Turqinë veriperëndimore është rrugës së duhur për t’u bërë ura pezull

1 2 3 46