Posts From Portali Sakte

Dhuna në Belfast/ Sërish lëshohen automjete në flakë drejt policisë britanike (Pamje dramatike)

5 orë më parë

Oficerë police me veshje të rënda vazhdonin të goditeshin me gurë, koktejl molotov dhe fishekzjarre mbrëmë në kryeqytetin e Irlandës së Veriut, teksa policia lëshonte

Njësitë e frikshme ruse hyjnë në shërbim me ushtrinë, mes tensioneve me Ukrainën

5 orë më parë

Njësitë e para speciale të tankeve robotë do te hyjnë në shërbim me ushtrinë e Rusisë, në një kohë tensionesh konflikti me Ukrainën fqinje. Ministri

Rindërtimi i skenës në “3D”, si u vra gazetari grek, videoja, celularët dhe laptopi, hetuesi: Pistat

5 orë më parë

Drejtësia greke ka në duar videon e vrasësve të gazetarit George Karaivaz. Mediat greke shkruajnë se autoritetet kanë arritur që të kenë një provë shumë

Kina pranon zyrtarisht efektivitetin e ulët të vaksinave të saj kundër koronavirusit

5 orë më parë

Kina pranoi zyrtarisht se vaksinat e saj kundër koronavirusit kanë një efektivitet të ulët dhe për këtë arsye, shefi i institucionit për parandalimin e sëmundjeve

Donald Trump nuk heq dorë: Në 2024 do të rimarrim Shtëpinë e Bardhë

5 orë më parë

Donald Trump nuk heq dorë nga ambicia e tij për t’u rikthyer në Shtëpinë e Bardhë në zgjedhjet e ardhshme presidenciale që do të mbahen

Rriten çmimet e produkteve bazike në Maqedoni, vaji mbi 100 denarë për litër

5 orë më parë

Çmimet e produkteve ushqimore bazike vazhdojnë të rriten shumë, qytetarët thonë se mezi i mbulojnë shpenzimet mujore. Vaji i gatimit ka arritur çmim prej njëqind

Nusja vret vjehrrën me thikë në Dibër

6 orë më parë

Një krim i rëndë ka ndodhur në Maqellarë të Dibrës, ku nusja ka vrarë me thikë vjehrrën. Njoftimi i Policisë së Dibrës: Nga specialistët për

VIDEO-FOTO/ Basha në Krrabë: Mbajtëm fjalën për tunelin e Elbasanit, për vizat, për NATO-n …

6 orë më parë

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, gjatë rrugës për në qytetin e Elbasanit, është pritur nga rreth 300 makina me qytetarë dhe simpatizantë në hyrje

Maqedoni: Konfiskohet marihuanë në vlerë prej 800.000 eurove, kryeshefi nga Prilepi ka qenë “pastrues”

6 orë më parë

Ishin ndjekur për disa muaj, kurse dje MPB-ja në bashkëpunim me Shërbimin amerikan anti-drogë, arriti të kapë një narko-vargan. “Në aksin rrugor Prilep-Rosoman afër fshatit

‘Po shkelet haptazi Kodi Zgjedhor në favor të PS’/ Helga Vukaj në KQZ kërkon seancë me Prokurorin e Përgjithshëm

21 orë më parë

Anëtarja e komisionit rregullator, Helga Vukaj shprehu shqetësimin për faktin se zyrtarët e lartë politikë nuk po i zbatojnë rregullat e KQZ për zhvillimin e

1 2 3 4 169