Archive

Erdogan: Në këtë mënyrë Turqia po synon majat e ekonomisë botërore

7 muaj më parë

Presidenti turk Rexhep Tajip Erdogan, deklaroi se Turqia, megjithë sfidat për shkak të pandemisë së virusit Corona, vazhdon të ndërtojë projekte të rëndësishme të infrastrukturës.

E rëndë në Greqi, shqiptari tërheq zvarrë me motor fëmijën 11 vjeç

7 muaj më parë

Një shqiptar i cili po udhëtonte me motor ka përplasur dhe tërhequr zvarrë një fëmijë 11 vjeç në rrethana ende të paqarta. Ngjarja e rëndë

Historiani serb: Kosova është e pavarur, të gjithë e dinë

7 muaj më parë

Në një intervistë për mediumin serb, Nova.rs, ai theksoi se “Kosova ka territor, njerëz dhe qeveri të pavarur nga Serbia, dhe ky është çmimi i

Sense of humor, Games and Fun Articles

7 muaj më parë

Online gambling establishment gaming is 1 method to enjoy the excitement and enjoyment of the sport without trading large quantities of money. With multiple-deck games

English Property or home Expenditure Articles or blog posts From

7 muaj më parë

If you’re looking that extra port appliance for your activity or adventure bedroom test out the Black Diamond SkiIl Stop Slot Machine. Online gambling establishment

Vetëvendosje e gatshme ta formojë Qeverinë menjëherë pas certifikimit të zgjedhjeve: Ka tendenca që fitorja jonë të zvogëlohet

7 muaj më parë

Lideri i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, ka qëndruar gjatë kësaj të diele në qytetin e Prizrenit. Nga aty fituesi i zgjedhjeve ka folur për formimin

Maqedoni: Qeveria gati të bjerë

7 muaj më parë

Qeveria dhe shumica parlamentare janë buzë greminës. Ditëve të fundit deputetë dhe parti nga koalicioni “Mundemi” dalin të pavarur nga grupi parlamentar, ndërsa edhe qëndrimi

Know Roulette From An important Croupier With 40 Year’s Experience

7 muaj më parë

Take up the best 100 % free modern casino port activities for entertainment online merely Croc Homework On Poker Behaviors Turns into A strong Ig

Supercasino Live

7 muaj më parë

Over the internet on line casinos usually are moreover delivering a wonderful not many simplier and easier adventure games to help you participants like since

Maqedoni:Nesër fillon regjistrimi i mërgimtarëve, diplomatëve, të burgosurve dhe të pastrehëve – Mësoni detajet

7 muaj më parë

Ministri i Punëve të Jashtme Bujar Osmani dhe drejtori i Entit shtetëror për statistika, Apostol Simevski dje në konferencë për shtyp informuan se ky aktivitet

1 2 3 141