Archive

Bashkëpunimi i PD-së me Ramën do ishte legalizim i krimit zgjedhor

2 muaj më parë

Nga Kim Mehmeti Në zgjedhjet e fundit në Shqipëri humbi mëmëdheu me në krye ‘partinë’ e atyre që besuan se ‘Rilindësit’ që ia morën vendit të

Shqipëri, socialistët nisin mbledhjen e nënshkrimeve për shkarkimin e Presidentit Meta

2 muaj më parë

Grupi parlamentar socialist ka nisur mbledhjen e firmave për të mbështetur propozimin e shkarkimit të presidentit Ilir Meta. Top Channel duke iu referuar burimeve nga

ASH-AAA: Skandaloze deklaratat e Pendarovskit për “27 prillin”

2 muaj më parë

Koalicioni Aleanca për Shqiptarët dhe Alternativa i cilëson si skandaloze deklaratat e presidentit Stevo Pendarovski, i cili tha se ka njohuri se çfarë është terrorizmi

Must Are aware About Fluffy Favourites 100 % free Take up Superior Activities Savoury Casino wars

2 muaj më parë

Unconventional hobbies give a sense of mad, wacky satisfaction, and at various moments are able to try to make abnormal money for the hobbyist. Online

Kim Mehmeti: Në zgjedhje humbi Shqipëria, fitoi partia-shtet

2 muaj më parë

Analisti dhe shkrimtari i njohur, Kim Mehmeti, i ftuar si zakonisht të premten në SYRI TV, komentoi rezultatin e zgjedhjeve. Ai tha se nuk i

Techniques Persons Gain a advantage At Casinos

2 muaj më parë

The cellular casino constantly is growing, almost all gamers plays online casino games on their cellular phone. These casino video games generally run even more

Rookie Having A fabulous Get good at Forge Lp Smoker

2 muaj më parë

Barbecues always place the ambiance for a fabulous good stay over with relatives and good friends. That is why smokers with glass windows on the

Maqedonia duhet të kthejë 1.2 milionë euro tek IPA fondet për shkak të ryshfetit prej 38 mijë eurove në MSHIA

2 muaj më parë

Përfundoi hetimi kundër Jahi Jahia, ish-sekretarin shtetëror në Ministrinë e Shoqërisë Informatike dhe Administratë, i dyshuar se ka marrë ryshfet nga firma italiane për të

Mjeku kosovar: Ridvan Berisha duhet të arrestohet dhe të dërgohet në psikiatri

2 muaj më parë

Mjeku Xhavit Bicaj, ka thënë se gazetari Ridvan Berisha duhet të arrestohet. Madje, Bicaj ka shtuar se ai duhet edhe të dërgohet në psikiatri pasi

Kryeministri Kurti pranon letër urimi nga Kryetari i Bashkisë së Vlorës, Dritan Leli

2 muaj më parë

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Albin Kurti, ka pranuar letër urim nga Kryetari i Bashkisë së Vlorës, Dritan Leli, i cili e ka uruar me

1 2 3 91