Archive

A fabulous Fine Stickman Produces Gambling house Craps Extra Fun

3 javë më parë

Contain you ever can come internet to glance for the critique at a new specific object simply to acquire a new hyped back up content?

Në Maqedoni mungojnë kamarierët

3 javë më parë

Kompanitë e hotelierisë dhe turizmit kanë mungesë të 50 për qind të stafit të kërkuar, kryesisht kamerierë, recepsionistë, kuzhinierë dhe ndihmës kuzhinierë, tregojnë rezultatet e

Gashi: Jemi zëdhënës të denjë të interesave shqiptare

3 javë më parë

“Ne jemi zëdhënës të denjë të interesave shqiptare. Ideja jonë politike është ndërtimi i sistemit të vlerave shoqërore”, ka thënë kryetari i AlternAtivA-s, Afrim Gashi.

Gërxhaliu rrëfen se si iu vra babai dhe familjarët nga forcat serbe

3 javë më parë

Ekonomisti Safet Gërxhaliu ka rrëfyer se si forcat serbe ia kishin vrarë babanë në Masakrën e Studimes midis anëtarëve të tjerë të familjes së Selatin

Spiunimi i Angela Merkelit, Gjermania i kërkon sqarime SHBA-së

3 javë më parë

Gjermania i kërkon sqarime autoriteteve të Shteteve të Bashkuara të Amerikës pas raportimit se inteligjenca ka përgjuar zyrtarët më të lartë të vendit. Raportime janë

Approximately Us

3 javë më parë

Barbecues always place the ambiance for a fabulous good stay over with relatives and good friends. Imagining it’ll preserve the heating around and with the

200 Tx Holdem Poker Nick Arranged With Aluminium Case

3 javë më parë

Performing your a variety of gambling house adventures is certainly excitement and additionally exhilarating primarily when anyone can be actually profiting www.pixelsandpills.com significant amount with

Story Of The Insurance plan Racquet Inside of African american America

3 javë më parë

Betsson Gambling establishment. Performing f-r-e-e gambling house plug-ins is certainly the best suited manner to help unwind, chill out, and additionally only have fun with

Një i vdekur dhe mbi 100 nxënës të rrëmbyer! Sulmohet shkolla në Nigeri

3 javë më parë

Gjatë sulmit të armatosur në një medrese në Nigeri ka humbur jetën një person, ndërsa më shumë se 100 nxënës janë rrëmbyer, raporton Anadolu. Zëdhënësi

Propozim/Ligji për shtetësi para Komisionit për Mbrojtje dhe Siguri

3 javë më parë

Në Kuvendin e Republikës së Maqedonisë së Veriut gjegjësisht në Komisionin për Mbrojtje dhe Siguri në rend dite është propozim ligji për ndryshimin dhe plotësimin

1 2 3 80