Archive

100 % free of charge Today’s internet casino Chips (Little and also certainly no Deposit) $2000 100 % absolutely free Cutting-edge betting house Money

2 muaj më parë

Pertaining to are located pleasantly roulette you advise the particular newIy presented Casino Marketing promotions As if some sort of fantastic hobbies collection will not

Supercasino Promo Code

2 muaj më parë

This is SuperCasino, the actual approved area for good on line casino entertainment. You can look for a online for free online casino hassle-free Take

Maqedoni, ALTERNATIVA: “Mali Sharr është shndërruar në deponi”

2 muaj më parë

Partia opozitare Alternativa ka akuzuar sot se Mali Sharr është shndërruar në deponi. Kërkojnë nga Ndërmarrja Komuna “Tetova” që urgjentisht t’i pastrojë kontejnerët. “Edhe pse

FOTO/ Parashutisti humb kontrollin, bie në Adriatik

2 muaj më parë

Një parashutist raportohet se ka humbur kontrollin ditën e sotme dhe për pasojë ka rënë në ujërat e detit Adriatik, në bregdetin e Durrësit. Për

Macroni i ofronte ndihmë Australisë për zjarret, asnjë fjalë për Turqinë

2 muaj më parë

Turqia po përballet me zjarre masive. Flakët kanë shkaktuar gjashtë viktima dhe kanë djegur mijëra hektarë, duke rrezikuar edhe qendrat bregdetare të pushimeve. Në këso

Ribashkohet me familjen vogëlushi nga Gostivari që ndodhej në Siri

2 muaj më parë

Kur dy vite më parë, një ekip i A2, me gazetarin Julian Kasapi, arriti të futej në kampin famëkeq Al Hawl, ku mbaheshin familjarët e

‘Veliaj në Tokio me ‘ftesë’ të bashkisë’/ Këlliçi: Rekordmen olimpik i mashtrimit publik në stilin e shkëputjes

2 muaj më parë

Deputeti i PD dhe njëherazi kryetari i FRPD Belind Këlliçi ka ironizuar propagandën e Veliaj për pjesëmarrjen në Lojërat Olimpike, se ndodhej me ftesë të

Zaev: Do të ulet pragu për kandidatët e pavarur

2 muaj më parë

Ne nuk kemi frikë nga listat e pavarura, tha sot kryeministri Zoran Zaev, duke iu përgjigjur pyetjeve të gazetarëve në lidhje me ndryshimet e propozuara

“Dardanët” po organizojnë një mirëseardhje të ngrohtë për ekipin e xhudos

2 muaj më parë

Tifo grupi kosovar, “Dardanët” do t’i organizojnë një mirëseardhje të ngrohtë ekipit të xhudos kosovare që rikthehet nga Tokyo. Xhudistët tanë morën pjesë në Lojërat

VIDEO/ Fundjava, trafik e kaos në rrugët e Vlorës

2 muaj më parë

Pushuesit që zgjodhën të kalonin fundjavën në zonat bregdetare të jugut apo Lezhës, u përballën këtë të shtunë me trafik të rënduar. Aksi Orikum-Vlorë, ashtu

1 2 3 119