43 aksidente dhe mbi 1000 dënime brenda 24 orëve

Një person ka vdekur dhe disa të tjerë janë lënduar në 43 aksidente që kanë ndodhur në Kosovë brenda 24 orëve.

Policia e Kosovës njofton se një aksident është me fatalitet, 16 me të lënduar dhe 26 pa të lënduar.

Brenda 24 orëve të fundit policia ka shqiptuar 1017 dënime trafiku.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme