Arrestohen katër të dyshuar për prostitucion në Gjakovë

Janë arrestuar tre të dyshuar meshkuj dhe një femër shtetase e Shqipërisë, nën dyshimin e marrjes me prostitucion, transmeton Indeksonline.

Kurse sipas njoftimit të policisë, me vendim të prokurorit njëri nga të dyshuarit është dërguar në mbajtje, ndërsa të tjerët janë liruar në procedurë të rregullt, thuhet në raportin e policisë.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme