43 vjeçarja nga Drenasi bën vetëvrasje në QKUK

Policia e Kosovës e ka konfirmuar vdekjen e një femre në QKUK. Sipas zëdhënësit të Policisë së Kosovës për Rajonin e Prishtinës, Agron Borovci, dyshohet se 43 vjeçarja ka bërë vetëvrasje.

Ai i ka thënë Gazetës Blic se Policia ka marrë informatën se rreth orës 19:30 një person dyshohet të ketë bërë vetëvrasje.

“Nga informacionet e para që ka policia, dyshohet që: viktima femër, 43 vjece, paciente në një nga klinikat e QKUK-së, për shkaqe ende të panjohura të ketë bërë vetëvrasje duke u hedhur nga një prej klinikave të QKUK-së. Policia menjëherë ka dalë në vendin e ngjarjes dhe ka filluar një hetim lidhur me rrethanat që mund të kenë sjellë deri te kjo ngjarje”, ka theksuar ai.

Gazeta më herët ka raportuar se është gjetur trupi i pajetë i një femre.

Sipas burimeve të Gazetës Blic ajo vuante nga depresioni, derisa kishte të shtrirë në QKUK edhe dy familjarë.

Ajo është nga Komuna e Drenasit.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme