Njësiti Antidrogë kap policin S.G. me 10 kilogramë marihuanë

Pjesëtari i Policisë së Kosovës me inicialet S.G., është arrestuar sonte nga Njësiti antidrogë.

Siç bëjnë të ditur brime të KosovaPress-it, i dyshuari është arrestuar rreth orës 19:30 në veri të Mitrovicës.

Sipas këtyre burimeve, atij i janë gjetur në posedim 10 kilogramë marihuanë dhe i njëjti punon në stacionin policor në jug të Mitrovicës.

KosovaPress ka tentuar ta konfirmojë rastin edhe nga Polica e Kosovës, por që një gjë e tillë ka qenë e pamundur.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme