A është Behgjet Pacolli fetar aq sa shprehet (FOTO)

Kryetari i partisë Aleanca Kosova e Re (AKR) ish Presidenti  i Kosovës, Behgjet Pacolli i cili konsiderohet edhe politikani më i pasur në Kosovë e padyshim njëri nga njerzit i cili frekuenton  Xhamit dhe agjeron ramazanin,mbrëm është parë shumë më ndryshe.

Kohë më parë ai kishte deklaruar se objektet e kultit zënë vend shumë të rëndësishëm në agjendën e fondacionit tim. Deri më tash, një numër i madh i xhamive dhe objekteve tjera fetare janë rinovuar ose ndërtuar tërësisht nga fondacioni.

Mirëpo mbrëm tavolina e tijë në rezidencën në Hajvali gjatë takimit me kryeparlamentarin Ilir Meta dhe ambasadorin Mingjozi ishte plotë me gota vere.

Fotografia e Behgjet Pacolli

 

 

Image result for gjamija e llapit behgjet pacolli

Image result for gjamija e llapit behgjet pacolli

 

 

 

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme