A është ky Mercedesi më luksoz që keni parë ndonjëherë? [Video]

Përpos super veturave luksoze që jemi mësuar të shohim nga Mercedes-Benz, kompania poashtu posedon një rrjet të gjerë edhe në automjetet tjera komerciale si kamion, furgon, bolidë të Formula 1 dhe më gjerë.

Ky furgon që do të shihni tani është një nga furgonët më luksoz që ekzistojnë në botë, i quajtuar ‘Klassen Mercedes Vito’.

Për dizajnin e këtij furgoni është përkujdesur ekipi i ekspertëve për modifikime i quajtur ‘Klassen’.

Fjalët janë të tepërta për ta përshkruar këtë perlë, vetëm shikojeni dhe mahnituni. /Indeksonline.net/

TEMAT

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme