Snapchat ofron mundësinë e re, ua lejon edhe këtë gjë (Video)

Spapchat e ka shtuar edhe një veçori të re. Që nga sot ju mund të bëni kërkimin e historive. Poashtu ju mund të përdorni vendet specifike për të gjetur profile të reja në Snap.

Psh, ju mund të gjeni profilet nga postimet e një ndeshje futbolli ku keni qenë edhe ju. Snapet e juaja mund të kërkohen nëse ju e keni lejuar kategorinë, “Our story”.

Por, kërkimi i historive momentalisht është aktiv vetëm në SHBA dhe se shumë shpejt pritet të aktivizohet edhe në Evropë./Indeksonline/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme