A janë Meti dhe Anjeza Branka bashkë ?(Foto+Video)

Muhamet Bajrami dhe Anjeza Branka ka kohë që kanë sjellë bashkëpunimin e tyre të parë “Asnjo”.

Të dy këngëtarët janë përfolur për një lidhje të mundshme mes tyre, por asnjëherë, ata vetë, nuk janë deklaruar për këto thashetheme.

I vetmi fakt që mund të na tregoi se ata dy mund të jenë duke përjetuar një romancë mes veti është afërsia e tyre që tregohet në klipin e këngës së Bajramit dhe bukuroshes Branka.

Ndryshe, Muhamet Bajram nga Lipjani i njohur si Meti, para dy javësh ka publikuar edhe një kënge të re, që quhet “S’ka si ti”.

Meti më herët kishte sjellur edhe verzionin tjetër të kënges me cover nga Ghetto Geasy ft Majk: AJO

https://www.youtube.com/watch?v=mOkU4xzxQg0

 

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme