Ceca nga Arkani tek Aleksandri

Këngëtarja e njohur serbe, Ceca Raznatoviç, ka gjetur të dashur të ri. Ajo ka nisur lidhje me modelin 26 vjeçar, Aleksandar Jovoviç.

Ceca ish gruaja e njeriut me famkeq të Ballkanit Zhelko Raznatovic i njohur ndryshe si Arkani tashmë ka zbuluar pothuajse cdo gjë lidhur me jetën  e sajë private Ajo sot është 42 vjeç dhe ka një karrierë të bujshme në serbi. Pothuajse të gjitha këngët e saja, gjatë viteve 90’ta, u bënë hit në ish-Jugosllavi, përfshirë edhe në Kosovë.Portali Sakte.net ju sjell fotot ekskluzive me te dashurin e ri Aleksander Jovovic.

 

Fotot e të dashurit të saj:

 

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme