AAK me anëtarë të rinj në Kaçanik

Deputeti i AAK-së, Daut Haradinaj, sot ka vizituar Kaçanikun, pasi kishte aderime të reja në këtë subjekt.

“Në Ivajë të Kaçanikut, me anëtarë e simpatizantë të AAK-së. Të gatshëm për t’i dhënë Kaçanikut dhe Kosovës, duke e rreshtuar drejt dhe për interes të vendit. Sot i pritem edhe disa anëtarë të ri që përditë po bëhen pjesë e familjes së AAK-së!”, ka shkruar Haradinaj.

Në fotot e postuara nga ai shihet edhe ish-kandidati i VV-së për kryetar të Kaçanikut, Shukri Luta.

 

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme