Acar vdekjeprurës: 33 të vdekur në Evropë

Për shkak të motit të ftohtë, në Poloni gjatë dietës së djeshme kanë vdekur 10 persona, duke ngritur numrin e të vdekurve në 33 viktima gjithsej në Evropë, transmeton Indeksonline.

Në Poloni temperaturat janë në -20 gradë në disa zona, dhe e dila ishte dita më vdekjeprurëse në vend për këtë dimër.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme