Adelina harron se është nënë e grua e martuar, provokon rëndë me veshjen krejt ‘për trupi’

Këngëtarja e njohur, Adelina Tahiri vazhdon të mbetët shumë e njohur dhe e dashur për publikun tonë.

Ajo është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private, përcjell ORAinfo.

Adelina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Përmes fotografisë së fundit ajo ka provokuar më rëndë se asnjëherë më parë./ORAinfo/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme