Ademi në panikë: Edhe miqtë më të medhenj të Maqedonisë po dorëhiqen prej neve

Deputeti i BDI-së Xhevat Ademi gjatë replikimit të tij në kuvend duke aluduar në VMRO-në tha se mund ti fitosh zgejdhjet por nuk mund të kesh shumicë parlamentare, dhe të përmbushet nevoja demokratike që të kesh 61 deputetë.

“Gara politike vazhdon. Maqedonia ka një rrugë, kjo na çon në izolim. Edhe miqtë më të medhenj të Maqedonisë po dorëhiqen prej neve”, tha Ademi.

“Ndoshta LSDM nuk janë të kënaqur me propozimet e BDI-së dhe Aleancës për Shqiptarët por ky është çmimi që duhet të paguhet.

Mbaj përgjegjësinë e votuesve të mi, e jo të partive të tjera”, shtoi më tej Ademi.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme