Aeroporti ‘Cristiano Ronaldo’

Cristiano Ronaldo mori pjesë në ceremoninë përuruese të vendosjes së emrit të ri të aeroportit të Madeiras në Portugali.


Tani e tutje, ky aeroport do të mbajë emrin e ylli portugez dhe vazhdimisht nëpër avionë do të dëgjohen thirrjet: “Zonja e zotërinj, sapo u ulëm në aeroportin Cristiano Ronaldo”.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme