Ahmeti i kundërpërgjigjet PDK-së: Veseli e Thaçi nuk mund ta ndërrojnë rezultatin me shpifje

Kryetari i Prishtinës Shpend Ahmeti, iu është kundërpërgjigjur akuzave të PDK-së, ku kjo e fundit akuzoj atë për punsime të pa ligjshme në komunën e Prishtinës, me anë të një konference për media.

Ahmeti në profilin tij në facebook ka shkruar se , Veseli dhe Thaqi duhet me kuptu që me rrena e shpifje nuk munden me ndërru rezultatin. Këto shpifje po i bëjnë përmes njerëzve të panjohur që të mbrohen nga paditë.

Postimi i tij i plotë në facebook:

Vetëvendosje është subjekti më i madh në Kosovë me 32 deputetë dhe ka dal e para në 10 komuna.

PDK, Veseli dhe Thaqi duhet me kuptu që me rrena e shpifje nuk munden me ndërru rezultatin. Këto shpifje po i bëjnë përmes njerëzve të panjohur që të mbrohen nga paditë.

Por kësaj radhe paditë do të jenë edhe për PDK edhe për zyrtarin e partisë.

Numrat?

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme