Aksident i rëndë: Treni copëton një grua në Pejë (Pamje të rënda +18)

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur në Pejë, ku treni ka shtypur një grua gjatë ditës së djeshme

 

Policia nga rajoni i Pejës e ka konfirmuar lajmin për Gazetën Express rastin, ndërkohë që në fotot e siguruara nga Gazeta Express shihet se e aksidentuara, që ka mbetur e vdekur në vend, është copëtuar nga treni.

Zëdhënësi i Policisë në Pejë, Xhevat Ibraj, ka thënë se në vendin e ngjarjes tashmë ka dal prokurori, si dhe policia është duke e hetuar rastin.

“Në vendin e ngjarjes tashmë ka dal prokurori. Të gjitha rrethanat e kësaj vdekje do të bëhen të ditura me kohë”, ka thënë Ibraj. /GazetaExpress/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme