Aksident në Gllumovë, lëndohen disa persona mes tyre dhe të mitur

Me datë 21.06.2024 në ora 20.10 në SPB Shkup është raportuar se në rrugën lokale për fshatin Gllumovë, Shkup, ka ndodhur një aksident trafiku në mes të veturës së pasagjerëve “Volkswagen Golf”, e cila është larguar nga vendi dhe automjeti i pasagjerëve “Audi” me targa të Shkupit, i drejtuar nga B.L (27) nga Shkupi, i cili më pas ka dalë nga rruga.

Në aksident është lënduar rëndë pasagjeri Sh.L (49) nga Shkupi, ndërsa tre pasagjerët e tjerë, mes të cilëve dy të mitur, të gjithë nga Shkupi dhe 27-vjeçari B.L. kanë pësuar lëndime trupore kanë konstatuar në Kompleksin e klinikës “Nënë Tereza” Shkup.

Kontrolli është kryer nga ekipi inspektues nga SPB Shkup.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme