Aksident trafiku në Fushë Kosovë (Foto)

Një aksident trafiku ka ndodhur mbrëmë në Fushë Kosovë, ku përveç dëmeve materiale pati edhe të lënduar

Sipas një dëshmitari, aksidenti ka ndodhur afër shkollës “Mihajl Grameno”, kur një veturë ga goditur shtyllën e semaforit.

Ai thotë se deri te aksidenti ka ardhur për shkak të mos respektimit të shenjave të sinjalizimit në semafor dhe me këtë rast ka persona të lënduar që ishin në veturën e aksidentuar.