Aksidentohen veturat, traktori e kombaji

Një aksident mes dy veturave, një traktori e një kombaji ka ndodhur dje në fshatin Babush të Lipjanit.

Si pasojë e aksidentit, dy viktima meshkuj kanë pësuar lëndime trupore dhe janë dërguar në QKUK-Prishtinë për tretman mjekësor, transmeton Klan Kosova.

Lidhur me rastin është njoftuar prokurori. Nuk raportohet për të arrestuar./Sakte.net

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme