Aksion i gjerë i policisë kundër krimit të organizuar

Një operacion i gjerë i Departamentit Kundër Krimit të Organizuar në Policinë e Kosovës është duke u zhvilluar në gjithë territorin e vendin.

Burimet e Indeksonline të afërta me operacionin kanë treguar se cak i operacionit janë disa lokacione të dyshuara në rajone të ndryshme të vendit.

Aksioni ka nisur në mëngjes dhe ende është duke vazhduar.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme