Djali dhe babai e rrahin drejtorin e shkollës

Dje rreth orës 14 në fshatinë Negotinë të Gostivarit është rrahur drejtori i shkollës ”Gallata” nga një nxënës i kësaj shkolle dhe prindi i tij, përcjell Telegrafi Maqedoni.

Prindi 42 vjeçar B.D dhe djali i tij 17 vjeçar e kanë sulmuar fizikisht drejtorin e shkollës K.R (43 vjeç) nga fshati Toplicë, thuhet në raportin ditor të SPB Tetovë!

Drejtori është lënduar në kokë kurse policia pas paraqitjes ka marrë në pyetje dhunuesit ndërsa brenda disa ditëve do të del edhe me vendim rreth këtij rasti.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme