Alarmohen të gjithë mërgimtarët: Kujdes kur kaloni nëpër Serbi, ja çka po ndodh tek kufiri (Foto)

Një fotografi e një personi është duke u shpërndar më të madhe në rrjetet sociale. Ky person flitet se po i grabitë mërgimtarët të cilët kalojnë nepër Serbi

 

Ky person quhet si ‘grabitësi vajtues’, më poshtë njoftimin urgjent.Ja video me posht:

NJOFTIM

Të dashur miq, ky është një grabitës në autostradën-Beograd.

Ata ndalojnë automjetet me regjistrime te huaja. Ata pretendojnë të jenë shtetas turq dhe ata janë ne gjendje te keqe financiare dhe nuk kan mundesi te nxjerrin te holla nga kartelat e tyre, ata ulen ne gjunje dhe ju luten deri sa gratee tyre qendrojne ne veture duke pritur banden tjeter. Dhe nese nuk ju ndihmoni mund te nxjerrin edhe armen duke ju kercnuar me jete!

Ata kanë makina të shumta me targa të huaja.

Ju lutemi informoni miqtë tuaj!

Personi gjindet diku ne Zemun Beograd!

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme