Alba ka vendosë ta ‘tranoi’ Azemin, merr poza ‘hot’ me bikini nga pushimet

Alba është ish-banore e shtëpisë së Big Brother VIP Kosova.

Ajo doli nga shtëpia me votat e publikut, njofton ORAinfo.

Tashmë bukuroshja është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

E në fotografinë e fundit ajo shihet nga pushimet dhe po duket më provokative se asnjëherë më parë./ORAinfo/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme