Alba publikon foto hot nga pushimit në Meksikë

Ish-banorja e Big Brother VIP Kosova, Alba Vukaj po shijon pushimet në Meksikë me familje.

Kështu bëri të ditur vet ajo teksa ndau foto dhe video me motrën dhe nënë e saj.

Po ashtu edhe vet Alba dukej më në qejf dhe në humor të mirë.

Me këtë pamje ajo do t’i shkrijë Blerandon dhe Azemin. /ORAinfo/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme