Albin Kurti e ndërron nënshtetësinë

Ish lideri i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti ka marrë nënshtetësinë e Shqipërisë me procedurë të përshpejtuar. Ai, së bashku me disa bashkëpartiakë kryetarin aktual të kësaj Lëvizje, Visar Ymeri, deputetët Glauk Konjufca, Aida Dërguti, sekretarin organizativ të Lëvizjes, Dardan Molliqaj dhe anëtarin e Kryesisë, Liburn Aliu kanë marrë pasaportat shqiptare./Sakte.net

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme