Top Lajm

Kroaci: Aksidentohet autobusi nga Kosova, dyshohet për 10 të vdekur

5 orë më parë

Të paktën 10 persona raportohet të jenë vdekur si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur mëngjesin e së dielës

Kolona të gjata në kufirin në Bllacë

22 orë më parë

Kolona të gjata janë krijuar sot kufirin e Bllacës. Veturat janë parë në radhë deri te varrezat e Bllacës, edhe

Stuhia mbërrin në Shqipëri, sinoptikania: S’ka vend për panik, gjithçka merr fund mbrëmjen e sotme, ja kur rikthehet i nxehti

7 ditë më parë

Stuhitë që kanë përfshirë prej ditësh Evropën Perëndimore, duke krijuar situata katastrofale

Prindërit përkujtojnë bijtë e vrarë në Srebrenicë: Njeriu duhet të jetojë, nuk vdiset me zor

2 javë më parë

Vesna Beshiç /aa Varrezat e Qendrës Përkujtimore Srebrenica-Potoçari, të cilën shumica e

Gjenerali Clark: Populli i Kosovës janë shembull për botën, jam i lumtur që po qëndroj në Prishtinë

3 javë më parë

Gjenerali amerikan, Welsey Clark ka thënë se është shumë i lumtur që

Kati i parë i hotelit thuajse i shkatërruar, gjurmë gjaku në oborr, qytetarët menduan se…

3 javë më parë

Edhe këtë fundjavë, sytë e qytetarëve dhe medias janë kthyer sërish në

Velipojë: Shpërthimi në hotel, flet i afërmi i familjes Gjoka: Ndezën bombolën për të pirë kafe, si i gjeta të plagosurit

3 javë më parë

4 anëtarë të familjes Gjoka mbetën të plagosur pas shpërthimit të bombolës

Nga nesër hiqet roamingu, interneti i kufizuar! Nëse harxhoni më shumë gigabajt, interneti do të ndalet

4 javë më parë

Nga nesër qytetarët tarifën për roaming për thirrjet telefonike dhe SMS porosi

Katër të vrarë pas sherrit për shezlongët: Dy të plagosurit pritet të arrestohen, dy të tjerë në kërkim

4 javë më parë

Dy personave që mbetën të plagosur nga përplasja e armatosur orët e para të së dielës në Velipojë pritet që

Kim Mehmeti: Jo vetëm sheshet, por çdo shtëpi shqiptare në Shkup, duhet stolisur me mbishkrimin ‘E dua Çamërinë!’

1 muaj më parë

Kim Mehmeti Policia maqedonase, pa asnjë sqarim, sot i paska hequr mbishkrimet ‘E duam Çamërinë”. E mediat maqedonase qenkan alarmuar

1 2 3 151