Albiona Muqiqi dhe pozat e natës, ndjekësit mbesin me sy hapur

Eshtë vajza e këngëtarëve të njohur Nusret dhe Merita Muqiqi, e cila u bë e njohur në sajë të prindërve.

Ajo është mjaft e komentuar në mediat rozë falë bukurisë së vecantë që ka, shkruan Kosovarja.

Biona është mjaft aktive në rrjetet sociale duke pozuar foto nga më të ndryshmet.

Ajo e bëri një këngë me vëllain, por shpejtë e la muzikën, për tiu përkushtuar sërish fotove e videove në rrjet.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme